Nu tot 40% korting + 10% éxtra korting op Royal boxsprings

Laatste week: Royal Deals!

Dag

Uur

Min

Sec

Beddinghouse Pantella Dekbedovertrek Blue

Afmeting*

Vind de dichtstbijzijnde winkel bij jou in de buurt

Dekbedovertrek Pantella is een uniek bloemendessin. Het overtrek heeft een subtiel kleurverloop in zowel de achtergrond als de kleine bloemetjes waaruit het dessin is opgebouwd. Hierdoor past het overtrek perfect in een eigentijdse en moderne slaapkamer. Het dekbedovertrek is gemaakt van bamboe/satijn, waardoor het overtrek zijdezacht aanvoelt en een prachtige glans heeft. Door de absorberende werking van bamboe is het overtrek geschikt voor alle seizoenen. Dit dessin is beschikbaar in meerdere kleuren.

Het dekbedovertrek is gemaakt van 50% bamboe en 50% katoensatijn. Bamboe wordt gemaakt van vezels die worden gewonnen uit de bamboeplant, die een natuurlijke en snelle groei heeft. Het is bekend dat bamboe de bodemvruchtbaarheid verbetert, bodemerosie vermindert en CO2 absorbeert. De bamboe/satijn mix zorgt voor een zijdezachte en soepele stof. Bamboe is van nature een antibacterieel en absorbeert tot 70% meer vocht dan katoen, waardoor het overtrek langer fris blijft. Het dekbedovertrek is daardoor geschikt voor alle seizoenen: de stof is zeer goed ademend waardoor het in de zomer koel aanvoelt en de isolerende eigenschappen zorgen voor een comfortabele warmte in de winter. Door de mix van bamboe en katoensatijn is dit dekbedovertrek zijdezacht, duurzaam, glanzend en aangenaam om onder te slapen.

Het dekbedovertrek heeft over de gehele breedte aan beide zijden een dubbele instopstrook. De totale lengte van het dekbedovertrek is 260 cm. Dit is extra lang waardoor het overtrek gemakkelijk onder het matras gestopt kan worden en koude voeten worden voorkomen. Het overtrek is geschikt voor dekbedden van 200 cm, 210 cm of 220 cm. Wassen tot 40 graden, op lage temperatuur drogen, kan gestreken worden.

Door katoenproducten te kiezen van ons, steunt u onze investering in de missie van Better Cotton. Dit product is ingekocht via een mass balance systeem en bevat daardoor mogelijk geen Better Cotton. Zie bettercotton.org/learnmore.

Bijpassende producten

Specificaties

Garantie
2 jaar (volgens CBW voorwaarden)
Collectie
Beddinghouse
Kleur
Blauw
Materiaal
Bamboe - Katoen
Design
Bloemen
Instopstrook
Dubbele instopstrook
Wasvoorschrift
Wassen tot 40 graden
Strijkvrij
0
DraaddichtheidhelpIconImage
240TC
Kussensloop
1 kussensloop van 60x70 cm bij breedtemaat 140. 2 kussenslopen van 60x70 cm bij breedtematen 200, 240 en 260.
Ritssluiting
Nee
Afmeting
260x200, 260x210, 260x220, 240x200, 240x210, 240x220, 140x200, 140x210, 140x220

Anderen bekeken ook

Wij staan voor je klaar

Heb jij een vraag of hulp nodig? Je kunt contact met ons opnemen via de mail of telefonisch. Voor persoonlijk advies kun je het beste direct bellen met een slaapadviseur of langskomen in één van onze winkels. Je kunt ook een afspraak maken waar en wanneer het jou uitkomt.