Gazella Breeze I Split-Topper
Gazella Breeze I past bij je als je houdt van een aangenaam soepel en veerkrachtig comfort. Deze split-topper biedt uitstekende ventilatie en daardoor heb je een frisse nachtrust. De rijkelijk gewatteerde hoes zorgt voor een comfortabel en luxe gevoel als je erop gaat liggen.
Toegevoegd aan de winkelmand!
Gazella Breeze I Split-TopperUitstekend ventilerende en veerkrachtige kern
De kern van deze Gazella Breeze I split-topper bestaat uit soepel natuurlatex.
- Uitstekende ventilatie door de warmte-regulerende eigenschappen
- Een soepel, veerkrachtig en aangenaam zacht comfort


Elastische, slijtvaste en zachte tijk
De zachte polyester tijk (hoes) van deze split-topper is rijkelijk gewatteerd. Dat zorgt voor een aangenaam zacht, comfortabel en luxe gevoel als je erop gaat liggen.
- Zeer elastisch en slijtvast
- Voelt heerlijk zacht aan
- Rijkelijk gewatteerd voor een luxe comfort
Oeko-tex gecertificeerde topper
- Getest op schadelijke stoffen
- Onschadelijk voor de menselijke gezondheid

-
CollectieGazella
-
TypeSplit-topper
-
Hoogte10 cm
-
Hoogte kern6 cm
-
KernNatuurlatex
-
Hoes/tijk samenstelling58% Polyester, 41% Viscose, 1% Elastaan
-
Hoes/tijk afritsbaarNee
-
Hoes/tijk wasbaarNee
-
Weerszijden beslaapbaarJa
-
Garantie2 jaar
-
KleurenDe getoonde kleur van de kern kan afwijken van het daadwerkelijke product. De kwaliteit en het comfort blijven gelijk.
-
MilieubijdrageAlle prijzen zijn incl. milieubijdrage
Gazella Breeze I Split-Topper
-
"uitgerust"
kwaliteit
prijs
slapen weer primaPeter raadt dit product aan -
"We genieten vanaf moment aankoop"
Ligt heerlijk
Geen minpunt
De topper ligt heerlijkAndré raadt dit product aan -
"Geweldig"
Levering tot in slaspkamer
Goede kwaliteit, vriendelijk en vakkundig personeel. Wordt tot in de slaapkamer gebracht en uitgepakt. Prima servicrMarlies raadt dit product aan -
"Goed product"
Slaapt goed
Voldoet aan onze verwachtingReggie raadt dit product aan -
"Een matras van Swiss Sense is ligt altijd goed"
Mijn matras is comfortabel en lekker stevig.
Wat ruim in de breedte!
Een top topper! Goed te hanteren, comfortabel en blijft ook nog eens goed liggen.Marijke raadt dit product aan -
"Ontevreden over de ventilatie"
Goede en juiste levering
Ventilatieprobleem
Ik heb al een tevredenheidsenquête ontvangen. Hierbij nogmaals dat ik vind dat de topper enorm transpireert.Het kan ook de matrasbeschermer zijn, alhoewel ik heb gevraagd of deze niet extra warm is.Het antwoord was, nee de lucht circuleert hierdoor en de topper heeft een zeer goede ventilatie.Helaas moet ik dit tegenspreken.Als ik dit eerder had geweten had ik liever voor de aeromax breeze topper gegaan.Maria raadt dit product niet aan -
"Goede keus gemaakt"
Prima advies gehad in de winkel
Geen
Fijne splittopperMarianne raadt dit product aan -
"Prima. matras"
Goede steun
Niks
Sinds we deze matras op bed hebben liggen is de vage rugpijn in de ochtend weg.Siebe raadt dit product aan