Uitgerust wakker worden?

Tot 50% korting

Dag

Uur

Min

Sec

Technoflex 3000 Lattenbodem Handverstelbaar

Maak je slaapcomfort compleet en combineer je lattenbodem met één van onze matrassen. Je ontvangt nu 50% korting op je lattenbodem bij aankoop van een matras.

Afmeting*
vanaf
609,-

Vind de dichtstbijzijnde winkel bij jou in de buurt

Lattenbodem Technoflex 3000  ​

Naast ondersteuning voor jouw matras en extra ventilatie, zorgt Lattenbodem Technoflex 3000 voor nog betere drukverdeling van je lichaam. De 42 veerkrachtige latten zijn gemaakt van sterk berkenhout. 9 daarvan zijn voorzien van schuifjes, waarmee je gemakkelijk zelf de hardheid bepaalt bij je heupen. ​

De latten lopen bij lattenbodem Technoflex 3000 over het frame heen. Dus wanneer je twee lattenbodems naast elkaar plaatst, blijft de ondersteuning en ventilatie over de hele breedte van jouw bed behouden. Zo slaap je ook in het midden heerlijk comfortabel.  ​

Dankzij de melamine afwerking trekt vocht niet in het hout. Daardoor gaat jouw nieuwe lattenbodem nog langer mee. ​

Deze lattenbodem is handverstelbaar, maar ook verkrijgbaar in een vlakke of elektrisch verstelbare variant.

Deze lattenbodem kan gebruikt worden voor zowel pocketvering als met schuim gevulde matrassen en is geschikt voor mensen met een lichaamsgewicht tot 130 kg. In combinatie met een potenset, biedt lattenbodem Technoflex 3000 een goede basis voor jouw (nieuwe) matras. Deze potenset wordt er niet bij geleverd, maar kan er los bij besteld worden. 

Specificaties

Collectie
Technoflex
Aantal latten
42
HoudershelpIconImage
Verende houders
Materiaal frame
Berken
HoogtehelpIconImage
6cm

Wij staan voor je klaar

Heb jij een vraag of hulp nodig? Je kunt contact met ons opnemen via de mail of telefonisch. Voor persoonlijk advies kun je het beste direct bellen (085 0687 500) met een slaapadviseur of langskomen in één van onze winkels. Je kunt ook een afspraak maken waar en wanneer het jou uitkomt.